fbpx
Išankstiniai užsakymai: +37067404192

Apie mus

Sveiki mėsos gurmanai!

esu Arnas, mėsos gurmanas, 15 metų patirtį turintis mėsininkas ir asmeninis Grill & BBQ šefas.
UAB “Mėsos Meniu” – mano “kūdikis”. Tai ne dar viena komercinė parduotuvė, o mano svajonė ir viena pirmųjų mėsos ir jos gaminių parduotuvė su mėsine. Čia pjaustoma skerdiena, marinuojami mėsos gaminiai. Vertiname išskirtinį skonį iš aukščiausios kokybės žaliavos. Kruopščiai atrenkame tiekėjus ir stengiamės dalyvauti visame procese iki šviežia mėsa pasiekia Jūsų namus. Visa žaliava yra lietuviška, šviežia ir kokybiška. Tiekėjus renkamės labai kruopščiai ir viskas atliekama Jūsų akyse.
Marinuoti gaminiai nuolat stebins Jūsų gomurį, visuomet būsite šiltai sutikti, išklausyti. Čia gausite patarimų bei idėjų Grill&BBQ savaitgaliui, šventiniam stalui ar pietums. Šiuo metu prekiaujame namine paukštiena, brandinta jautiena, elniena, ėriena, įvairiais rūkytais bei vytintais gaminiais. Visuomet pasiūlysime tinkamus prieskonius
Tiekiame gaminius restoranams, įmonėms, fiziniams asmenims, o klientų prašymu, gaminius pristatome į namus ar biurus visame Vilniaus mieste. Jei norėtumėte sužinoti daugiau, lauksime Jūsų asmeninės žinutės ar skambučio.

Arnas Padumis
arnas@mesosmeniu.lt
+37067404192