fbpx
Išankstiniai užsakymai: +37067404192
Arnas

Grill&BBQ šefas

Aš, Arnas, mėsos gurmanas,
15 metų turintis mėsininkas ir
asmeninis Grill&BBQ šefas.

Grill&BBQ fiesta Jūsų kieme!

Visoje Lietuvoje!

Jūs mėgaujatės draugija, o mes pasirūpinsime išskirtiniu maistu!

Artėja gimtadienis, krikštynos, vestuvės, draugų vakarėlis, ar įmonės šventė? Nenori sukti galvos, kaip nustebinti svečius? Aš, Arnas, mėsos gurmanas, 15 metų turintis mėsininkas ir asmeninis Grill&BBQ šefas atvyksiu į Jūsų pasirinktą vietą ir pasirūpinsiu šventės išskirtiniais steikais, plovu ir kitais patiekalais.  Susisiekime Arnas, +37067404192

Mes renginiuose

„Mėsos meniu“ plovas

Jaučio uodegų sriuba

Jautienos išpjova

Keptas „Camembert“ sūris traškioje šoninės plutelėje, pagardintas čiobreliai

Pievagrybiai įdaryti brandintu sūriu ir mango salsa

Vištienos širdelių iešmeliai

Vištienos šlaunelių mėsos iešmeliai

Darius

Ačiū, „Mėsos meniu“ už nuostabų draugų vakarėlį, už puikius kepsnius, už šiltą laiką drauge. Buvo taip skanu ir linksma kad mes dar tikrai tai KARTOSIME????

Aistė

Šeimos verslas, su kuriais malonu dirbti. Kokybė ir dėmesys klientui. Mums labai patinka jų firminis plovas, rekomenduojame.

Aivaras

Superiniai Grill meistrai!!! Platus pasirinkimas, šviežias maistas, maloni ir draugiška komanda! Visos sportininkų komandos liko patenkintos kokybe ir kiekiu! Rekomenduoju visiems, geriausi „MĖSOS MENIU“!

Dainius

Dėkingas kolegai kad jus rekomendavo, nes nuo pačio pirmo užsakymo mėsos kokybe negaliu atsidžiaugti ne tik aš, bet ir draugai bei svečiai kurie ragauja pagamintus patiekalus, tai dabar galiu ir aš rekomenduoti. O juo labiau Arnas labai draugiškai pataria. #myButcher #qualitymeat

Susisiekite su mumis!

Susisiekite su mumis ir rezervuokite laiką Jūsų šventėje!

Mumis pasitiki