fbpx
Išankstiniai užsakymai: +37067404192

Užsakymai į namus

Užsisakyti gaminius galite:

*Užpildę užsakymo formą apačioje. Pateikite savo kontaktus ir mėsininkas asmeniškai susisieks su Jumis dėl Jūsų užsakymo.

*Telefonu +37067404192

*Facebook messenger žinute (spauskite ant nuorodos ir pradėkime pokalbį)

Mėsos gaminiai pristatomi pagal Jūsų poreikį. Minimali užsakymo suma 30 Eur Pristatymas Vilniaus mieste 5 Eur, Vilniaus rajone nuo 10 Eur.

www.mesosmeniu.lt

  * - privalomi laukai.

  Galimas atsiskaitymas: grynais arba bankiniu pavedimu.

  Darius

  Ačiū, „Mėsos meniu“ už nuostabų draugų vakarėlį, už puikius kepsnius, už šiltą laiką drauge. Buvo taip skanu ir linksma kad mes dar tikrai tai KARTOSIME????

  Aistė

  Šeimos verslas, su kuriais malonu dirbti. Kokybė ir dėmesys klientui. Mums labai patinka jų firminis plovas, rekomenduojame.

  Aivaras

  Superiniai Grill meistrai!!! Platus pasirinkimas, šviežias maistas, maloni ir draugiška komanda! Visos sportininkų komandos liko patenkintos kokybe ir kiekiu! Rekomenduoju visiems, geriausi „MĖSOS MENIU“!

  Dainius

  Dėkingas kolegai kad jus rekomendavo, nes nuo pačio pirmo užsakymo mėsos kokybe negaliu atsidžiaugti ne tik aš, bet ir draugai bei svečiai kurie ragauja pagamintus patiekalus, tai dabar galiu ir aš rekomenduoti. O juo labiau Arnas labai draugiškai pataria. #myButcher #qualitymeat